صفحه نخست اخبار ارتباط با صنعت
پژوهش
اشخاص
رویدادها
تعاملات بین المللی
آزمایشگاه ها
تماس با ما

شرکت مهندسی آسین فولاد

شركت مهندسي آسين فولاد (سهامي خاص) توسط مجموعه اي از دانش آموختگان متخصص و مجرب دانشگاه صنعتي شريف تاسيس گرديد.
پشتوانه پتانسيل انساني و مديريتي كه همراهي بسيار نزديك مراكز دانشگاهي داخلي و شركت هاي صاحب فناوري خارجي را با خود همراه دارد موجب جلب اعتماد فعالان پروژه¬هاي مختلف در صنعت فولاد شده است، همچنين بهره گيري از متخصصين خلاق و اعتماد به نيروهاي جوان موجب شده است مهندسي آسين فولاد گام هاي بزرگي را در جهت كسب دانش فني و مهندسي پايه واحدهاي احيا مستقيم، گندله سازي و فولادسازي و نورد و همچنين واحدهاي جداسازي اجزاي هوا (اكسيژن، نيتروژن و آرگون) و سيستم غبارگير و تصفيه دود بردارد.
در حال حاضر بيش از 50 كارشناس تمام وقت متشكل از 20 نفر با تحصيلات كارشناسي ارشد و بالاتر در دپارتمان هاي شركت مهندسي آسين فولاد فعاليت مي نمايند. كارشناسان دپارتمان مهندسي اين شركت طبق آخرين استانداردهاي طراحي و مهندسي و با بهره گيري از نرم افزارهاي تخصصي، مشغول ارايه خدمات و راهكارهاي مورد نياز مشتريان داخلي و خارجي مي باشند. ضمنا متخصصين دپارتمان تكنولوژي آسين با تلاشي روز افزون در حال كسب دانش فني و مهندسي پايه صنعت فولاد و ارائه فناوري هاي نوين به بازار مي باشند.
شركت مهندسي آسين فولاد در تمامي مراحل مقدماتي، طراحي و اجرايي پروژه هاي صنعت فولاد كشور در كنار سرمايه گذاران و مجريان محترم بوده و به ارايه خدمات مي پردازد، همچنين با توجه به نياز روز افزون واحدهاي در حال كار به بهبود عملكرد توليد، اين شركت آمادگي ارايه راهكارهاي هاي مربوط به بهسازي و افزايش ظرفيت را دارا مي باشد كه در اين خصوص، اين شركت نمايندگي انحصاري شركت Badische Stahl Engineering آلمان كه مشاوره مهندسي بيش از 200 واحد فولادسازي و نورد دنيا مي باشد را در اختيار دارد.
مشاهده سایت شرکت