صفحه نخست اخبار ارتباط با صنعت
پژوهش
اشخاص
رویدادها
تعاملات بین المللی
آزمایشگاه ها
تماس با ما

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی با هدف ارتقاء فن‌آوری در زمینه‌های طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون و انجام پروژه‌های نوآورانه از سال 1385 تا کنون به مدیریت دکتر محمد دورعلی(عضو هیئت علمی دانشگاه شریف) و همکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و مهندسین مجرب شکل گرفته و دارای اهداف راهبردی بلند‌مدت جهت حضور در صنعت و ایجاد تحول در آن می‌باشد.

در سال‌های اخیر پروژه‌های متعددی در این مرکز انجام شده‌است که اغلب آنها کاملاً صنعتی بوده و منجر به ارائه محصول نهایی و تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه در سطح تکنواوژی روز دنیا شده‌اند. اغلب این پروژه‌ها یا برای اولین بار در ایران و بعضاً در دنیا انجام شده‌اند و یا اینکه توان فنی و مهندسی لازم برای انجام آنها در صنعت داخل وجود نداشته است. خط مشی این مرکز در برآورده‌سازی نیازهای جامعه صنعتی ارائه دقت، کیفیت، ظرافت و رقابت‌پذیری محصولات تولیدشده با تکنولوژی روز دنیا، ایجاد ارزش افزوده تجاری در محصولات تولیدی و بومی‌سازی دانش و تکنولوژی پیشرو در داخل کشور می‌باشد.

شکوفایی و هدایت استعدادهای نخبگان جوان ایرانی در بستر دانشگاه صنعتی شریف همواره برای این مرکز مایه افتخار وسربلندی در پیشگاه مردم عزیز کشورمان و خداوند متعال بوده است.
مشاهده سایت شرکت