صفحه نخست اخبار ارتباط با صنعت
پژوهش
اشخاص
رویدادها
تعاملات بین المللی
آزمایشگاه ها
تماس با ما

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی با هدف ارتقاء فن‌آوری در زمینه‌های طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون و انجام پروژه‌های نوآورانه از سال 1385 تا کنون به مدیریت دکتر محمد دورعلی(عضو هیئت علمی دانشگاه شریف) و همکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و مهندسین مجرب شکل گرفته و دارای اهداف راهبردی بلند‌مدت جهت حضور در صنعت و ایجاد تحول در آن می‌باشد.

در سال‌های اخیر پروژه‌های متعددی در این مرکز انجام شده‌است که اغلب آنها کاملاً صنعتی بوده و منجر به ارائه محصول نهایی و تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه در سطح تکنواوژی روز دنیا شده‌اند. اغلب این پروژه‌ها یا برای اولین بار در ایران و بعضاً در دنیا انجام شده‌اند و یا اینکه توان فنی و مهندسی لازم برای انجام آنها در صنعت داخل وجود نداشته است. خط مشی این مرکز در برآورده‌سازی نیازهای جامعه صنعتی ارائه دقت، کیفیت، ظرافت و رقابت‌پذیری محصولات تولیدشده با تکنولوژی روز دنیا، ایجاد ارزش افزوده تجاری در محصولات تولیدی و بومی‌سازی دانش و تکنولوژی پیشرو در داخل کشور می‌باشد.

شکوفایی و هدایت استعدادهای نخبگان جوان ایرانی در بستر دانشگاه صنعتی شریف همواره برای این مرکز مایه افتخار وسربلندی در پیشگاه مردم عزیز کشورمان و خداوند متعال بوده است.

سایر شرکت های دانش بنیان

شرکت رهپویان افلاک

شرکت صنعت و دانش رهپویان افلاک (صدرا) ازسال ۱۳۹۰ به ارایه خدمات مشاوره،‌ طراحی، ساخت و تامین در زمینه‌های زیر می‌پردازد: * سامانه‌های تجمیع داده، پایش و مانیتورینگ آنلاین؛ * ابزار دقیق؛ * سیستم‌های ناوبری و ثبت رفتار. سعی ما ...

ادامه مطلب
شرکت مهندسی آسین فولاد

شركت مهندسي آسين فولاد (سهامي خاص) توسط مجموعه اي از دانش آموختگان متخصص و مجرب دانشگاه صنعتي شريف تاسيس گرديد. پشتوانه پتانسيل انساني و مديريتي كه همراهي بسيار نزديك مراكز دانشگاهي داخلي و شركت هاي صاحب فناوري خارجي را با خود ه...

ادامه مطلب